Turnike

Giriş çıkış kontrol için kullandığımız turnikelerimizin tamamı paslanmaz çelikten imal edilmiş olup yoğun giriş çıkışların olduğu mekanlar için tasarlanmıştır.Turnike montajı yapılmadan önce firmamız ücretsiz keşif hizmetiyle kurulum yapılacak alanın giriş çıkış sirkülasyonunu kontrol eder ve ölçülerini alır. Yapılan fizibilite sonucunda sizlere en uygun olan turnike modellerini öneririz.

 


biyometrik sistemler,access kontrol,güvenlik sistemleri,akıllı bina otomasyonu

Access Kontrol

Güvenliğin en temel etkenlerinden biri access kontrol. Access kontrol sistemleri alanında yılların verdiği tecrübeyle projelerinize tek çatı altında çözüm sunuyoruz. Geçiş kontrol sistemlerinde sizi farklı firmalarla muhatap etmeden kullanılacak cihazdan kart ve biyometrik ürünlere kadar tüm teçhizat ve konusunda profesyonel ekibimizle sistemlerimizi kurup teslim ediyoruz.

 


Parmak izi

2001 yılında parmak izini ülkemize ilk getiren firma olarak parmak izi cihazlarını access kontrol ve pdks uygulamalarıyla birleştirip müşterilerimize sunduk. Türkiye'de ve dünya çapında yaklaşık 14.000 adet parmak izi kullanan müşteri portföyüne ulaştık. Yılların verdiği tecrübeyle parmak izinde sizler için son teknoloji kristal sensörlü parmak izi okuyucu'ların ithaline başladık.

 


Akıllı bina otomasyonu

Biyometrik sistemler ile akıllı bina otomasyonu devri başlıyor. Eviniz, ofisiniz, güvenlik gerektiren alanlarınız için hayal gücünüzü zorlayacak özellikleriyle yaşam standartlarınızı yükseltmeye hazır olun.
Bir bakışınızla kapınızı açın,ısıtma sisteminizi devreye alın, garajınızın kapısını kilitleyin... Evde yokken gelen kişileri görün,cep telefonunuzla evinizdeki elektronik eşyalarınızı kontrol edin.... Üstelik son derece estetik ürünlerle...

Yüz ve Ses Tanıma Sistemi

yüz ve ses tanıma sistemi Smarti yüz ve ses tanıma sistemi ile bir çok uygulamayı tek bir noktadan zahmetsizce kontrol edebilir, yetkilendirme özellikleri ile kişilerin kontrol edebileceği aygıtları sınıflandırabilirsiniz.
Personel devam kontrol ve access kontrol uygulamalarında gelişmiş özellikleri ile bir çok alanda ödüllere layık görülmüş SMARTİ artık Türkiye'de ve tanışmanızı bekliyor.


İris Tanıma

Güvenlik her şeyden önemli diyenler için iris tanıma sistemi. Güvenlikte etkin çözümler üretmek adına İris tanıma cihazlarını da ürün yelpazemize dahil ettik. Pdks ve Geçiş kontrol projelerinizde maximum güvenlik için iris tanıma

 

 


Yüz Tanıma

Hatasız yüz tanıma, hızlı çalışma ve çok fonksiyon özellikleriyle biyometrik sistemlerin gözdesi yüz tanıma. Yüz tanıma yöntemiyle tek bir cihaz üzerinden 8 farklı elektronik ürünü  kontrol edebilirsiniz.Bu ürünlerin özelliklerine bakmadan biyometrik ürün almayın.

 


Damar tanıma

Parmak izi teknolojisine benzer ancak daha gelişmiş parmak damarı tanıma yöntemiyle çalışan access kontrol fonksiyonlarıyla güçlendirilmiş damar tanıma cihazı. (Parmak damarı benzeşme oranı parmak izine göre çok daha düşüktür.)

Kamera Sistemleri

Kaliteli ve estetik kamera sistemleri.Kamera sistemi kurduracaksanız bizimle görüşmeden kararınızı vermeyin. Ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanın, size en kaliteli ve en ekonomik ürünleri önerelim.Sitemizde ürünlerimizden sadece örnekler mevcuttur.
Kameralar

 


Metal dedektörü

Metal dedektöründe kalitesini ispatlamış Garrett metal dedektörü ve Powergate dedektör çeşitlerimizle geçiş kontrolünde güvenlikten ödün vermiyoruz.
Dedektörler

 


Otopark sistemi

Otopark giriş kontrolü için uzun ömürlü bariyerler. Motorlu ve manuel mantar bariyer çeşitleri.
Otopark BariyerleriKartlı Otel kapı kolu ve enerji tasarruf cihazı

Mifare kart teknolojisi ile çalışan bilgisayar bağlantılı otel kapı kolu. Otel odaları için kartlı enerji tasarruf cihazı.
Otel kapı ve elektrik kontrol cihazları
Tur kontrol sistemi

Bekçi saatinde kalitesini bir çok özel ve resmi kurumun onayladığı, üretimi firmamız tarafından yapılan özguard tur kontrol sistemi. Tur kontrol alanında kalite belgeleri, temassız şarj ve usb'den veri aktarım özellikleriyle son teknoloji olmasının yanında tek tuşla program kurulumu ve son derece kolay kullanımı ile tüm sektörlerin gözdesi.Kart Basma Saati

Kart Basma Saati

Bilgisayar olmayan işletmelerde personellerin işe giriş çıkış saatlerini kontrol altına almanın en kolay yöntemi kart basma saati kullanmaktır. Kart basma saatleri puantaj kartını cihazın kart haznesine vermek suretiyle çalışır.

Personel iş başı veya paydos yaptığında kendisine ait olan puantaj kartını makineye verir, makine o saati basar...

biyometrik sistemler | parmak izi sistemi | iris tanıma sistemi | yüz tanıma sistemi | akıllı bina otomasyonu | bina otomasyon sistemleri | güvenlik sistemleri | geçiş kontrol | access kontrol | pdks | turnike | bariyer | otopark sistemleri | kartlı geçiş | yemekhane sistemi | plaka tanıma sistemi | Bekçi saati